Asta chunky hoops

149,00 kr.
Guld
Sølv
Clear
Varenummer (SKU): N/A Kategorier: ,

Klassiske chunky hoops i et flot, skinnende design.

Øreringene står rigtig smukt alene, men kan nemt matches med andre smykker for et mere stacked look.

Materiale: Forgyldt kobber/forsølvet kobber

Størrelse: Længde: 3,3 cm. Diameter: 3 cm

Alle vores smykker er nikkel- og blyfri jævnfør dansk lovgivning og officielle retningslinjer.
Læs mere om retningslinjerne samt de forholdsregler Clarissa Copenhagen foretager ved at klikke her.
Farver

Guld, Sølv